Overblog
Edit post Follow this blog Administration + Create my blog

istinye kiralık forklift, İstinye forklift kiralama

istinye kiralık forklift, İstinye forklift kiralama

İstinye Kiralık Forklift

İstinye Kiralık Forklift, Hizmetlerimize İstinye İlçesinde devam etmekteyiz. Oto kurtarıcımızla 15-20 dk lık mesafe uzaklıgındadır. Fazla İşyeri Olmamakla Birlikte inşaat ve istinye park alışveriş merkezi İlçeyi kalkındırmaktadır. İstinye Park Alışveriş Merkezi İstinyenin en can alıcı noktasıdır. İstinye kiralık forklift, firması olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek için hazır kıta bekliyor olacağız.

İstinye Kiralık Forklift, Firması olarak daima müşterilerimizin yanındayız. İstinye yakın olması ve geniş bir ilçe olması sebebiyle etrafınfaki ferahevler mahallesi, pınar mahallesi, poligon mahallesi, emirgan korusu, istinye dereiçi, reşitpaşa mahallesi, emirgan gibi yakın yerlerinize İstinye kiralık forklift hizmetlerimiz deva etmektedir. Emirgan korusunun İlkbahar aylarındaki yeşillerdirme çalışmalarında yıllar görev almaktayız.

İstinye Forklift Kiralama

İstinye Forklift Kiralama, İstinye’ninde bayırları rampaları meşhurdur. Bogazici Forklift Jopan yeni nesil makinelerle hizmet vererek rampaların üstesinden gelmektedir. En çok forklift kiralanmak istenilen yerlerin başında istinye park alışveriş merkezi gelmektedir. Birçok mağazayı içinde barındırdırğı alışveriş merkezi hemen hemen her ay bir mağaza tadilata girmekte yada yeni bir magaza açılmaktadır. İstinye park alışveriş merkezinin alt kat otoparkları yüksekliği 1.90 metre gelmektedir. Standart bir forklift yüksekliği 2.20 gelmektedir. Bogazici Forklift Siz değerli müşterilerimiz için forkliftimizi özel yapım kısa asansör kestirerek bu işler için biçilmiş kaptan yaptık. İstinye Forklift Kiralama triblex forklift sayesinde iç içe yukarı kalkan asansör sayesinde malzemeyi 1.50 seviyesine kadar hava kaldırmaktadır.Bu sayede İki palet malzeme üst üste konulabilir. Yer Sıkıntısı yaşanmaması için üst üste koymak sizler için harika olacaktır.

Tag(s) : #İstinye kiralık forklift, #istinye forklift kiralama, #kiralık forklift istinye
Share this post
Repost0
To be informed of the latest articles, subscribe: